Wieczorynka: Pamiętnik Florki: Przyjaciel (27)
serial animowany Polska 2015
| W skrócie: | Flora nie potrafi zrozumieć przyczyn smutku, który ją trapi. Uświadamia sobie, że czasem po prostu trzeba się wypłakać. Uczy się, że najlepszym lekarstwem na smutek jest przyjaciel. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dalsze perypetie małej ryjówki. Florka lubi wszystko samodzielnie sprawdzić. Zadaje dużo pytań, czasem dziwi się nawet najprostszym rzeczom, ale dzięki nowym doświadczeniom wciąż się uczy.
W tym odcinku
Flora nie potrafi zrozumieć przyczyn smutku, który ją trapi. Przeżywając go, zaczyna rozumieć, że jest on uczuciem równie ważnym i potrzebnym jak każde inne i czasem po prostu trzeba się wypłakać. Przy tej okazji Florka uczy się także, że najlepszym na smutek lekarstwem jest przyjaciel, który nie opuści nas tylko dlatego, że ma akurat lepsze i ciekawsze zajęcia.
Zobacz także
- Wieczorynka: Aleja tajemnic: Złodziej diamentów (10) - serial animowany - dziś, 15 grudnia 19:00
- Wieczorynka: Heidi: Zegarek (47) - serial animowany - dziś, 15 grudnia 19:20
- Wieczorynka: Wegezaury 3: W koronach drzew (50) - serial animowany - dziś, 15 grudnia 19:45
- Wieczorynka: Czytanie przed spaniem: Żółty groszek całkiem wyjątkowy - program dla dzieci - dziś, 15 grudnia 19:50
- Wieczorynka: Aleja tajemnic: Atak olbrzymiej mrówki (11) - serial animowany - wtorek, 16 grudnia 19:00
- Wieczorynka: Heidi: Decyzja (48) - serial animowany - wtorek, 16 grudnia 19:25
- Wieczorynka: Wegezaury 3: Czas na zabawę! (51) - serial animowany - wtorek, 16 grudnia 19:45
- Wieczorynka: Czytanie przed spaniem: Basia. Wielka księga przyjaźni. Jesteś moja - program dla dzieci - wtorek, 16 grudnia 19:50
- Wieczorynka: Aleja tajemnic: Powrót Warragula (12) - serial animowany - środa, 17 grudnia 19:00
- Wieczorynka: Heidi: Wybór (49) - serial animowany - środa, 17 grudnia 19:25