Wieczorynka: Pamiętnik Florki: Kakao (28)

serial animowany Polska 2015   b.o.
W skrócie:Florka po raz pierwszy samotnie śpi poza domem - u babci. W środku nocy doświadcza jednak tęsknoty. Nie wie, jak to możliwe, że cieszy się z nowego doświadczenia, a jednocześnie odczuwa brak.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie małej ryjówki, bacznej obserwatorki rzeczywistości. Florka lubi wszystko samodzielnie sprawdzić, nie dowierzając zawsze dorosłym. Zadaje dużo pytań, czasem dziwi się nawet najprostszym rzeczom, ale dzięki nowym doświadczeniom wciąż zdobywa wiedzę i wyciąga wnioski. Uczy się także rozumieć własne emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Rodzice nie zawsze rozumieją jej problemy. Florka czuje się jednak kochana, co daje jej wiarę we własne możliwości. Tym razem ryjówka m.in. opiekuje się rybką, usiłuje skłonić bliskich do zakupu wymarzonej lalki, wybiera się z mamą na zakupy, odwiedza muzeum i walczy z nudą.

W tym odcinku

Florka po raz pierwszy samotnie śpi poza domem - u babci. W środku nocy doświadcza jednak zupełnie niespodziewanej tęsknoty za domem. Nie wie, jak to możliwe, że cieszy się z nowego doświadczenia, a jednocześnie tęskni za domem.

Zobacz także