Wieczorynka: Chip i Dale: Walka o Złotą Lessie (50)

(Chip 'n Dale Rescue Rangers: They Shoot Dogs, Don't They)

serial animowany USA 1989   b.o.
W skrócie:Suczka Pudlania La Puch prosi detektywów o pomoc. Przyjaciele jadą do studia, gdzie gwiazda kręci film reklamowy. Pudlania opowiada o wydarzeniach, które uznaje za zamachy na swoje życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki.

W tym odcinku

Suczka Pudlania La Puch przysyła detektywom liścik z prośbą o pomoc. Przyjaciele natychmiast jadą do studia, gdzie gwiazda kręci film reklamowy. Pudlania opowiada o ostatnich wydarzeniach, które były według niej zamachami na jej życie. Incydenty zbiegły się w czasie z przybyciem jej dublerki, Żaży Labrador. Poirytowany Rocky uważa, że Pudlania nieco koloryzuj. Wkrótce jednak on sam oraz pozostali członkowie Brygady RR przekonują się, do czego zdolna jest Żaża Labrador, by zdobyć nagrodę filmową, Złotą Lessie.

Zobacz także