Wieczorynka: Chip i Dale: Superagent Dale Gont (35)

(Chip 'n Dale Rescue Rangers: Double'O Chipmunk)

serial animowany USA 1989   b.o.
W skrócie:Dale jest zafascynowany serialem o przygodach superagenta Jamesa Gonta. Chce mieć podobne jak on gadżety. Gadżet wymyśla intrygę, w której ona sama - w przebraniu - odgrywa główną rolę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki.

W tym odcinku

Dale jest zafascynowany serialem o przygodach superagenta Jamesa Gonta. Bezskutecznie próbuje zrobić sobie podobne gadżety, jakie posiadał w filmie jego idol. Gadżet pragnie pocieszyć przyjaciela i wymyśla intrygę, w której ona sama - w przebraniu - odgrywa główną rolę. Tymczasem ktoś kradnie prototyp nowego czołgu oraz przekaźnik myśli. Realizując swoją przygodę z Dale'em jako superagentem w roli głównej, Brygada RR wpada w sam środek prawdziwej afery, której inicjatorem jest szczur Kapone.

Zobacz także