Wieczorynka: Chip i Dale: Pociąg ze złota (22)

(Chip 'n Dale Rescue Rangers: Last Train to Cashville)

serial animowany USA 1989   b.o.
W skrócie:Ktoś kradnie chłopcu kolejkę. Detektywi z Brygady RR odkrywają, że złodziejem jest kret, pracujący dla kota Spaślaka. Gadżet śledzi przestępców. Ustala, że Spaślak planuje napad na bank.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki.

W tym odcinku

Brygada RR zakrada się swoim zwyczajem na posterunek policji, by zobaczyć, czy są jakieś zagadki kryminalne do rozwiązania. Tym razem o pomoc prosi mały chłopiec, któremu ktoś ukradł kolejkę. Dzielni detektywi z Brygady odkrywają, że złodziejem jest kret, pracujący dla kota Spaślaka. Okazuje się, że członkowie gangu podbierają także cegły z okolicznych zabudowań i wywożą je w nieznanym kierunku. Gadżet buduje drezynę, by śledzić przestępców. Tymczasem Spaślak realizuje swój niecny plan napadu na bank.

Zobacz także