Weterynarz do zadań specjalnych: Osłabiona wiewiórka (2)
(Dr K's Exotic Animal ER 3: Gettin' Squirrely)
serial dokumentalny USA 2016
W skrócie: | Na konsultację trafia wiewórka Baby, która straciła apetyt. Kolejny pacjent to królik, który ma problem z nawracającymi infekcjami oka. Dr Matt bada kozę, która cierpi z powodu opuchniętych wymion. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dr K stwierdza u miniaturowego królika Pixela problemy jelitowe i zleca wykonanie tomografii komputerowej. Webster, 29-letnia ara zwyczajna ma problemy ze wzrokiem. Niestety okazuje się, że oko papugi musi zostać usunięte. Na badaniach okresowych pojawia się Pickles, biczogon egipski. Przed dwoma tygodniami jaszczurka była bardzo osowiała.
W tym odcinku
Na konsultację trafia wiewórka Baby, która straciła apetyt i jest osowiała. Kolejny pacjent to królik, który ma problem z nawracającymi infekcjami oka. Dr Matt bada kozę, która cierpi z powodu opuchniętych wymion. Okazuje się, że poczciwa Bella ma zapalenie sutków. Dr K uważa, że w jej przypadku można poczekać z operacją i zdecydować się na kurację antybiotykami.
Zobacz także
- Weterynarz do zadań specjalnych: Królik z Karaibów (4) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 9:00
- Weterynarz do zadań specjalnych: Gekon po przejściach (8) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 10:00
- Weterynarz do zadań specjalnych: Chorowita marmozeta (7) - serial dokumentalny - sobota, 10 maja 9:00
- Weterynarz do zadań specjalnych: Fretka i piesek preriowy (6) - serial dokumentalny - sobota, 10 maja 10:00