Weterynarz do zadań specjalnych: Jak pies z żółwiem (4)

Weterynarz do zadań specjalnych: Jak pies z żółwiem (4)

(Dr K's Exotic Animal ER 3: The Tortoise And The Dog)

serial dokumentalny USA 2016   od 12 lat
W skrócie:W klinice pojawia się sajmiri Tazz. Małpa jest bardzo słaba. Doktor K ordynuje jej antybiotyki i witaminy. Dużym wyzwaniem okaże się również żółw pustynny, który został pogryziony przez psa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr K stwierdza u miniaturowego królika Pixela problemy jelitowe i zleca wykonanie tomografii komputerowej. Webster, 29-letnia ara zwyczajna ma problemy ze wzrokiem. Niestety okazuje się, że oko papugi musi zostać usunięte. Na badaniach okresowych pojawia się Pickles, biczogon egipski. Przed dwoma tygodniami jaszczurka była bardzo osowiała.

W tym odcinku

Weterynarze będą musieli stawić czoło wielu skomplikowanym przypadkom. W klinice pojawia się 22-letni sajmiri o imieniu Tazz. Małpa jest słaba i nie reaguje na bodźce. Doktor K ordynuje jej antybiotyki i witaminy. Dużym wyzwaniem okaże się również Shakia, żółw pustynny, który został zaatakowany przez psa. Gad jest w ciężkim stanie. Następnym pacjentem jest samiec świnki morskiej Jake, który ma krew w moczu. W ciągu ostatnich pięciu lat gryzoń miał już trzy razy usuwane kamienie nerkowe. Doktor K niestety nie ma dobrych wiadomości dla właścicieli świnki.

Zobacz także