Weterynarz do zadań specjalnych: Chory afrojeż (7)

Weterynarz do zadań specjalnych: Chory afrojeż (7)

(Dr K's Exotic Animal ER 3: Wibbly Wobbly Hedgehog)

serial dokumentalny USA 2016   od 12 lat
W skrócie:Do kliniki trafia Shiloh, sześciomiesięczna samica królika rasy bengalski olbrzym. Jest w ciężkim stanie, nie chce jeść ani pić. Opiekujący się nią doktor Thielen stwierdza infekcję ucha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr K stwierdza u miniaturowego królika Pixela problemy jelitowe i zleca wykonanie tomografii komputerowej. Webster, 29-letnia ara zwyczajna ma problemy ze wzrokiem. Niestety okazuje się, że oko papugi musi zostać usunięte. Na badaniach okresowych pojawia się Pickles, biczogon egipski. Przed dwoma tygodniami jaszczurka była bardzo osowiała.

W tym odcinku

Do kliniki trafia Shiloh, sześciomiesięczna samica królika rasy bengalski olbrzym. Jest w ciężkim stanie, nie chce jeść ani pić. Opiekujący się nią doktor Thielen stwierdza infekcję ucha. Doktor K zajmuje się myszołowem rdzawoskrzydłym, Cloverem, który nie chce jeść. Weterynarz zauważa u niego symptomy anemii. Do kliniki trafia także Quilson, półtoraroczny afrojeż białobrzuchy, który ma narośl na łapie. Doktor K stwierdza chorobę neurologiczną i opracowuje plan leczenia.

Zobacz także