Wataha 2 (5)

Wataha 2 (5)

8.0/10
serial sensacyjny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Leszek Lichota, Andrzej Zieliński, Magdalena Popławska, Dagmara Bąk
Reżyseria:Jan P. Matuszyński
W skrócie:Przybywa podejrzanych. Dobosz próbuje zdobyć zaufanie Alsu. Ma nadzieję zdobyć informację, w jaki sposób dostała się do kryjówki Rebrowa. W tym celu umieszcza ją i syna w ośrodku dla uchodźców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cztery lata po wydarzeniach z poprzedniego sezonu coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę. Panujące w okolicy niepokoje dodatkowo utrudnią pracę Straży Granicznej i jej funkcjonariuszy. Prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) ma poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni, do której doszło na granicy. Mimo targających nią obaw kobieta wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) zdobył zaufanie swoich podwładnych i teraz żelazną ręką rządzi watahą, jednak wydarzenia sprzed lat do dziś nie dają mu spokoju. Grzywa nie żyje. Tymczasem Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) ukrywa się w głuszy przed wymiarem sprawiedliwości. Każdego dnia toczy walkę z dziką naturą, a jego jedynymi łącznikami ze światem ludzi są przyjaciele: Łuczak (Jacek Lenartowicz) i Marta (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko się zmienia, kiedy chatę Rebrowa odwiedza nielegalna imigrantka o imieniu Alsu (Anna Donchenko).

W tym odcinku

Wraz z pojawieniem się nowych ofiar przybywa też podejrzanych, którzy mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy. Dobosz próbuje zdobyć zaufanie Alsu. Ma nadzieję wydobyć z niej informację, w jaki sposób dostała się do kryjówki Rebrowa. W tym celu prokurator umieszcza ją i jej syna w ośrodku dla uchodźców. Dowiaduje się o tym Rebrow, który natychmiast postanawia do nich dotrzeć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także