Wataha 2 (4/6)

Wataha 2 (4/6)

7.9/10
serial sensacyjny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Leszek Lichota, Andrzej Zieliński, Magdalena Popławska, Dagmara Bąk
W skrócie:Nieobecność Rebrowa martwi Alsu i jej syna. Łuczak angażuje się w poszukiwanie przyjaciela. Kalitę denerwuje brak łączności z ludźmi Cinka. Policja i straż graniczna badają ślady po strzelaninie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cztery lata po wydarzeniach z poprzedniego sezonu coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę. Panujące w okolicy niepokoje dodatkowo utrudnią pracę Straży Granicznej i jej funkcjonariuszy. Prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) ma poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni, do której doszło na granicy. Mimo targających nią obaw kobieta wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) zdobył zaufanie swoich podwładnych i teraz żelazną ręką rządzi watahą, jednak wydarzenia sprzed lat do dziś nie dają mu spokoju. Grzywa nie żyje. Tymczasem Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) ukrywa się w głuszy przed wymiarem sprawiedliwości. Każdego dnia toczy walkę z dziką naturą, a jego jedynymi łącznikami ze światem ludzi są przyjaciele: Łuczak (Jacek Lenartowicz) i Marta (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko się zmienia, kiedy chatę Rebrowa odwiedza nielegalna imigrantka o imieniu Alsu (Anna Donchenko).

W tym odcinku

Rebrow nie wraca już od dłuższego czasu, co martwi Alsu i jej syna. Również Łuczak angażuje się w poszukiwanie przyjaciela. Z kolei Kalita jest podenerwowany brakiem łączności z ludźmi Cinka. Policja i straż graniczna badają ślady pozostałe po strzelaninie. Na miejsce przybywa także prokurator Dobosz. Odnosi wrażenie, że nie może już nikomu zaufać.

Występują (pokaż wszystkich)