Wataha 2 (3/6)

Wataha 2 (3/6)

8.0/10
serial sensacyjny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Leszek Lichota, Andrzej Zieliński, Magdalena Popławska, Dagmara Bąk
Reżyseria:Jan P. Matuszyński
W skrócie:Rebrow angażuje się w poszukiwania Marty. Tymczasem na granicy ma miejsce kolejny nielegalny przerzut ludzi. W trakcie obławy dochodzi do strzelaniny. W lesie znalezione zostają zwłoki kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cztery lata po wydarzeniach z poprzedniego sezonu coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę. Panujące w okolicy niepokoje dodatkowo utrudnią pracę Straży Granicznej i jej funkcjonariuszy. Prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) ma poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni, do której doszło na granicy. Mimo targających nią obaw kobieta wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) zdobył zaufanie swoich podwładnych i teraz żelazną ręką rządzi watahą, jednak wydarzenia sprzed lat do dziś nie dają mu spokoju. Grzywa nie żyje. Tymczasem Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) ukrywa się w głuszy przed wymiarem sprawiedliwości. Każdego dnia toczy walkę z dziką naturą, a jego jedynymi łącznikami ze światem ludzi są przyjaciele: Łuczak (Jacek Lenartowicz) i Marta (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko się zmienia, kiedy chatę Rebrowa odwiedza nielegalna imigrantka o imieniu Alsu (Anna Donchenko).

W tym odcinku

Rebrow jest coraz bardziej zaangażowany w szukanie Marty. Tymczasem na granicy ma miejsce kolejny nielegalny przerzut ludzi. W trakcie zorganizowanej przez straż obławy dochodzi do strzelaniny. Niebawem w lesie znalezione zostają zwłoki kobiety, w dochodzeniu pojawiają się kolejni podejrzani. W Bieszczady powracają pierwotne lęki i demony dawnych konfliktów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)