Wampiry: Dziedzictwo (6)

Wampiry: Dziedzictwo (6)

(Legacies: Mombie Dearest)

serial fantasy USA 2018   od 16 lat
Występują:Danielle Rose Russell, Matthew Davis, Jenny Boyd, Kaylee Bryant
Reżyseria:Geoffrey Wing Shotz
W skrócie:Josie i Lizzie przygotowują się do wyprawienia przyjęcia urodzinowego. Alaric jest zajęty nowym przybyszem. Dzięki planowi Penelope MG ma ostatnią szansę na to, by zaimponować Lizzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja takich hitów serialowych, jak "The Orginals" i "Pamiętniki wampirów". Siedemnastoletnia Hope Mikaelson jest córką złoczyńcy Klausa Mikaelsona. Dziewczyna uczęszcza do szkoły średniej Salvatore wraz z córkami Alarica Saltzmana, bliźniaczkami Josie i Lizzie, i innymi przedstawicielami kolejnego pokolenia istot obdarzonych niezwykłymi zdolnościami. Ceną dysponowania nimi są niestety silne pierwotne instynkty. Część uczniów, w tym Hope, próbuje zwalczyć w sobie mroczną naturę. Okazuje się jednak, że to niełatwe.

W tym odcinku

Josie i Lizzie przygotowują się do wyprawienia przyjęcia urodzinowego. Tymczasem Alaric jest zajęty nowym przybyszem o nadprzyrodzonych zdolnościach. Dzięki planowi Penelope MG ma ostatnią szansę na to, by zaimponować Lizzie. Zaskakująca nielojalność sprawia, że emocje między Rafaelem i Hope znajdują ujście.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także