x
Wampiry: Dziedzictwo 3: Tak, to on-gnom (7)

Wampiry: Dziedzictwo 3: Tak, to on-gnom (7)

(Legacies 3: Yup, It's a Leprechaun, All Right)

serial fantasy USA 2021   od 7 lat
Występują:Danielle Rose Russell, Aria Shahghasemi, Kaylee Bryant, Jenny Boyd
Reżyseria:Tony Griffin
W skrócie:Liceum Salvatore School mierzy się z problemami finansowymi. Lizzie chce zorganizować zbiórkę pieniędzy, by pomóc władzom szkoły. Cleo wspiera Hope w radzeniu sobie z jej emocjami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Liceum Salvatore School mierzy się z problemami finansowymi. Lizzie chce zorganizować zbiórkę pieniędzy, by pomóc władzom szkoły. Tymczasem Cleo wspiera Hope w radzeniu sobie z jej emocjami, a MG zwraca się do Alyssy z prośbą o pomoc. Niespodziewanie w liceum zjawia się skrzat, który zwiastuje nowy rozdział w historii szkoły.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)