x
Wampiry: Dziedzictwo 3: Pachnie sekciarstwem (14)

Wampiry: Dziedzictwo 3: Pachnie sekciarstwem (14)

(Legacies 3)

serial fantasy USA 2021   od 7 lat
Występują:Danielle Rose Russell, Aria Shahghasemi, Kaylee Bryant, Jenny Boyd
W skrócie:Josie podejmuje próbę kontrolowania negatywnych emocji Hope. W tym celu sugeruje jej, że mogłyby dołączyć do Lizzie, która wyjechała, aby poddać się odnowie duchowej dla czarownic.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Josie podejmuje próbę kontrolowania negatywnych emocji Hope. W tym celu sugeruje jej, że mogłyby dołączyć do Lizzie, która wyjechała, by poddać się odnowie duchowej dla czarownic. Alaric i Dorian łączą siły po tym, jak dociera do nich informacja, że MG może mieć kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)