x
Wampiry: Dziedzictwo 3: Kopę lat (8)

Wampiry: Dziedzictwo 3: Kopę lat (8)

(Legacies 3: Long Time, No See)

serial fantasy USA 2021   od 7 lat
Występują:Danielle Rose Russell, Aria Shahghasemi, Kaylee Bryant, Jenny Boyd
Reżyseria:Geoffrey Wing Shotz
W skrócie:Między MG a Super Ekipą rodzi się konflikt po tym, gdy członkowie grupy dowiadują się o podjętej przez niego decyzji. Hope postanawia wprowadzić w życie dość śmiały plan, nie bojąc się konsekwencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Między MG a Super Ekipą rodzi się konflikt po tym, gdy członkowie grupy dowiadują się o podjętej przez niego decyzji. Tymczasem Hope postanawia wprowadzić w życie dość śmiały plan, nie bojąc się konsekwencji. W szkole zjawia się następny potwór. Kaleb, Cleo i Alaric łącza siły, by wspólnie przeciwstawić się wrogowi.

Występują (pokaż wszystkich)