x
Wampiry: Dziedzictwo 3: Do wszystkich zainteresowanych (6)

Wampiry: Dziedzictwo 3: Do wszystkich zainteresowanych (6)

(Legacies 3: To Whom It May Concern)

serial fantasy USA 2021   od 7 lat
Występują:Danielle Rose Russell, Aria Shahghasemi, Kaylee Bryant, Jenny Boyd
Reżyseria:Lauren Petzke
W skrócie:Alaric i członkowie Super Drużyny po odejściu ze szkoły kilkorga uczniów rozpoczynają poszukiwania nowych kandydatów. Hope pomaga Lizzie i pozostałym nastolatkom w zaaklimatyzowaniu się w liceum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Alaric i członkowie Super Drużyny, po nagłym odejściu ze szkoły wielu uczniów, postanawiają rozpocząć poszukiwania nowych kandydatów. Chcą, by szkoła magii mogła działać jak wcześniej. Hope pomaga Lizzie oraz nowym uczniom w zaaklimatyzowaniu się w liceum.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)