Walki zwierząt: Margines przemocy (3)

(Animal Fight Club: Margin of Terror)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2016   od 12 lat
W skrócie:Prezentacja brutalnych starć zwierząt walczących o terytorium, pożywienie czy prawa do rozmnażania. W tych pojedynkach jeden nieprzemyślany krok może przesądzić o porażce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon spektakularnej serii przyrodniczej, która przedstawia brutalną stronę świata zwierząt. Twórcy programu podpatrują zachowania najgroźniejszych i najbardziej zaciekłych stworzeń z różnych zakątków świata. Zobaczymy między innymi olbrzymie niedźwiedzie, zwinne tygrysy i potężne nosorożce podczas walki o przetrwanie, terytorium czy samicę. W tych dramatycznych pojedynkach na śmierć i życie wszystkie chwyty są dozwolone.

W tym odcinku

Największy lądowy drapieżnik na ziemi, niedźwiedź polarny, pośród arktycznych śniegów jest niemal niedostrzegalny. Poszukuje pożywienia, posługując się niezwykle czułym zmysłem węchu. Dzięki niemu może wyczuć ofiarę nawet z odległości 30 km. W programie będziemy świadkami walki niedźwiedzia polarnego z potężnymi morsami. Ponadto w dzisiejszym odcinku zobaczymy m.in. polowania w wykonaniu hien, smoków z Komodo oraz tygrysa bengalskiego.

Zobacz także