Walki zwierząt: Lamparty, dziki, krewetki (2)

(Animal Fight Club)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2014   od 12 lat
W skrócie:Widzowie zobaczą niezwykłe batalie zwierząt i ich próby przeżycia w najbardziej niegościnnych miejscach na Ziemi. Od lodowatej Syberii przez Tanzanię po śmiertelnie niebezpieczne góry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 31 października
za 13 dni
14:00 National Geographic Wild

Opis

Drugi sezon serialu dokumentalnego zabiera widzów w nieznany świat największych i najgroźniejszych zwierząt. Kamera podpatruje ich zachowania i spektakularne walki o przetrwanie. Twórcy prezentują świat niedźwiedzi i orłów, tygrysów i nosorożców, aż po codzienność jeżozwierzy. Bohaterowie tego sezonu pochodzą z najbardziej odległych zakątków świata. Aby przeżyć, muszą toczyć między sobą niezwykłe batalie, stosując różne taktyki i rodzaje broni. W tych bitwach wszystkie chwyty są dozwolone.

W tym odcinku

Widzowie zobaczą niezwykłe batalie zwierząt i ich próby przeżycia w najbardziej niegościnnych miejscach na Ziemi. Od lodowatej Syberii, gdzie orzeł przedni walczy o jedzenie, przez Tanzanię, gdzie lamparty rozrywają się nawzajem na strzępy w walce o przetrwanie, po śmiertelnie niebezpieczne góry, które stały się więzieniem dla kóz markhor.

Zobacz także