Walki zwierząt: Eat, Prey, Kill (3)

(Animal Fight Club 5: Eat, Prey, Kill)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2018   od 12 lat
W skrócie:Instynkt ochrony młodych w świecie zwierząt jest powszechny. Gdy w obronie potomstwa staje słoń czy wieloryb, starcie robi wrażenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona fascynującej serii ukazującej najzacieklejsze starcia w świecie zwierząt. Zobaczymy nadzwyczajną broń i niewiarygodne taktyki, jakimi dysponują uczestnicy zaciętych walk o przetrwanie. W programie prezentowane są nagrania z udziałem najpotężniejszych drapieżników, takich jak lwy, krokodyle czy rekiny, oraz maleńkich, lecz zaskakująco twardych stworzeń, jak pasikoniszki czy waleczne owady. Od afrykańskich równin po ośnieżone pustkowia Ameryki Północnej - oto pola bitew o terytorium, dominację i samice. Dzięki elementom grafiki komputerowej, scenom prezentowanym w zwolnionym tempie, zbliżeniom i powtórkom kluczowych momentów widzom nie umknie żaden szczegół.

W tym odcinku

Instynkt macierzyński to potężna siła, której nie należy lekceważyć w żadnych okolicznościach. Przekonają się o tym niektórzy bohaterowie dzisiejszego odcinka. W programie zobaczymy, jak dzielne samice toczą boje, by ochronić swoje młode. Będziemy też świadkami zaciekłych walk o terytorium. Twórcy serii prezentują niewiarygodne strategie, techniki i broń, jaką stosują zwierzęta zmuszone walczyć o przetrwanie - swoje i swojego gatunku.

Zobacz także