Walka o bagaż (13)

(Baggage Battles 3: Golden Ticket)

serial dokumentalny USA 2013
Reżyseria:Rick Garrabrant
W skrócie:Bohaterowie udają się do Nashville. Bill i Mark toczą bitwę o różowego cadillaca z tablicami rejestracyjnymi Elvisa. Tymczasem jeden z kupujących odnajduje 'Złoty bilet' w batoniku Willy'ego Wonki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego roku podróżujący po świecie pasażerowie tracą miliony sztuk bagażu. Wielu z nich nie zgłasza się po odbiór utraconych przedmiotów. Spryciarz Billy Leroy, pewny siebie Mark Meyer i ekscentryczni małżonkowie: Laurence i Sally Martinowie uczynili z zagubionych walizek źródło zysków. Każde z nich odwiedza aukcje, na których licytowane są nieodebrane towary, przedmioty zajęte przez policję lub pozostawione na lotniskach. Polegając na doświadczeniu i wyczuciu, starają się wejść w posiadanie skarbów ukrytych w torbach. Okazuje się, że w ten niezbyt skomplikowany sposób potrafią zarobić tysiące dolarów.

W tym odcinku

Tym razem bohaterowie udają się do Nashville. Bill i Mark toczą bitwę o różowego cadillaca z tablicami rejestracyjnymi Elvisa. Tymczasem jeden z kupujących odnajduje "Złoty bilet" w batoniku Willy'ego Wonki.

Twórcy (pokaż wszystkich)