W ułamku sekundy

W ułamku sekundy

7.1/10 7.1/10

(Aus dem Nichts)

DRAMAT KRYMINALNY Francja/Niemcy 2017   od 16 lat
Występują:Numan Açar, Adam Bousdoukos, Diane Kruger, Denis Moschitto
Reżyseria:Fatih Akin
W skrócie:Spokojne życie Katji obraca się wniwecz, kiedy w zamachu giną jej mąż i synek. Dochodzi do wniosku, że jest tylko jeden sposób, aby poradzić sobie z sytuacją - wymierzyć zbrodniarzom sprawiedliwość.
Po śmierci męża i syna w zamachu terrorystycznym wdowa przeżywa załamanie , widząc, że policyjne śledztwo zmierza w złym kierunku, a z czasem podejmuje decyzję o osobistej zemście,
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 3 kwietnia
za 3 dni
0:25 ale kino+ (z napisami)

Opis

Spokojne życie Katji (Diane Kruger) obraca się wniwecz, kiedy w zamachu giną dwie najważniejsze dla niej osoby - najdroższy mąż i kilkuletni kochany synek. Kobieta pogrąża się w żałobie, w której nic nie jest w stanie przynieść jej ukojenia. Po dłuższym czasie nieutulonego żalu Katja dochodzi do wniosku, że jest tylko jeden sposób, aby poradzić sobie z zaistniałą sytuacją - wymierzyć zbrodniarzom sprawiedliwość. Kiedy dociera do niej informacja, że sprawcami zamachu mogli być pewni neonaziści, wściekła wdowa postanawia dokonać okrutnej zemsty. Odtwórczyni głównej roli Diane Kruger zdobyła Złotą Palmę na MFF w Cannes. Sam film został natomiast uhonorowany Złotym Globem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)