W starym, dobrym stylu

7.0/10 7.2/10

(Going in Style)

KOMEDIODRAMAT USA 1979
Występują:George Burns, Art Carney, Lee Strasberg, Charles Hallahan
Reżyseria:Martin Brest
W skrócie:Trzech emerytów dzielących skromne mieszkanie w Nowym Jorku postanawia napaść na bank. Ich własnością staje się 35 tys dolarów.
Trzech staruszków z Queens, dożywających swych dni na zasiłku, decyduje się na dokona nie napadu na bank. Plus brawurowa obsada: ujmujące i ciągle świeże.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzech emerytów - Joe (George Burns), Al (Art Carney) i Willie (Lee Strasberg) - dzieli skromne mieszkanie w jednej z nowojorskich dzielnic. Pewnego dnia starsi panowie dochodzą do wniosku, że ich życie jest monotonne i pozbawione sensu. Wówczas ze strony Joego pada propozycja napadu na bank. Po namyśle przyjaciele postanawiają wprowadzić ten szalony pomysł w życie. Wybór pada na jeden z banków na Manhattanie. Wszystko przebiega zgodnie ze skrupulatnie opracowanym planem i 35 tysięcy dolarów staje się własnością "pomysłowych" starszych panów, którzy nie bardzo jednak wiedzą, co zrobić z tak dużą kwotą. Tymczasem nagle umiera Willie. Pogrążeni w żalu przyjaciele mają teraz dodatkowy kłopot - nie wiedzą co zrobić z częścią pieniędzy zmarłego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także