W rytmie serca: Ukryte (49)

W rytmie serca: Ukryte (49)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
W skrócie:Diler wymusza na Helenie i Alku wyprodukowanie kolejnej partii narkotyków. Podczas pracy przyłapuje ich ksiądz Stanisław. Związek Marii i Adama przeżywa kryzys. Dodatkowo Biernacka traci pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy doktora Adam Żmudy (Mateusz Damięcki), osiadłego w Kazimierzu Dolnym. W każdym odcinku widzowie będą śledzić medyczną i kryminalną historię. Seria liczy 13 odcinków.

W tym odcinku

Diler wymusza na Helenie i Alku wyprodukowanie kolejnej partii narkotyków. Podczas pracy w podziemiach przyłapuje ich ksiądz Stanisław. Tymczasem związek Marii i Adama nadal przeżywa kryzys. Dodatkowo Biernacka zmaga się z problemami w życiu zawodowym. Dyrektor szpitala zwalnia ją z pracy. Odkrywa bowiem, że to właśnie ona wykradła z oddziału narkotyki. Weronika prowadzi śledztwo dotyczące nauczycielki podejrzanej o romans z uczniem. Nowacka domyśla się w końcu, że jest zdradzana przez prokuratora Siedleckiego. Piotr, brat policjantki, rozpoczyna pracę w warszawskiej komendzie. Od razu wchodzi w konflikt z nowym szefem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także