W rytmie serca (8)

W rytmie serca (8)

7.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Grześ, choć od wydarzeń w lesie minęło już kilka miesięcy, nadal ma poważne problemy neurologiczne. Tymczasem pod Kazimierzem dochodzi do groźnego wypadku: quad wjeżdża na idącą do szkoły dziewczynkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zdolny i ambitny chirurg, dr Adam Żmuda (Mateusz Damięcki), zostaje zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym warszawskim szpitalu. Postanawia zmienić swoje życie i dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinny Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serca dwóch kobiet - pielęgniarki Marii Biernackiej (Barbara Kurdej-Szatan) i aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) - zabiją mocniej. Jego obecność uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.

W tym odcinku

Grześ, choć od wydarzeń w lesie minęło już kilka miesięcy, nadal ma poważne problemy neurologiczne. Adam uważa jednak, że jego afazja ma podłoże psychiczne, a nie fizyczne, bo badania nie wykazują uszkodzeń mózgu. Tymczasem Sąd Lekarski podejmuje decyzję o zawieszeniu doktora Żmudy w prawach wykonywania zawodu... Recepcjonistka Ewa idzie na pierwszą randkę z Romanem - mężczyzną, którego poznała przez internet. Pod Kazimierzem dochodzi do groźnego wypadku: quad wjeżdża na idącą do szkoły dziewczynkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także