W rytmie serca (6)

W rytmie serca (6)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Doktor Zych spotyka się ze swoim byłym szwagrem, który kilka lat spędził w więzieniu. Wyszedł na wolność, bo jest śmiertelnie chory. Prosi lekarza, by pomógł mu w ostatnich miesiącach życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zdolny i ambitny chirurg, dr Adam Żmuda (Mateusz Damięcki), zostaje zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym warszawskim szpitalu. Postanawia zmienić swoje życie i dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinny Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serca dwóch kobiet - pielęgniarki Marii Biernackiej (Barbara Kurdej-Szatan) i aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) - zabiją mocniej. Jego obecność uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.

W tym odcinku

Doktor Zych spotyka się ze swoim byłym szwagrem Bogdanem (Zbigniew Zamachowski), który kilka ostatnich lat spędził w więzieniu. Okazuje się, że mężczyzna wyszedł na wolność, bo jest śmiertelnie chory. Teraz prosi lekarza, by pomógł mu w ostatnich miesiącach życia... Pacjentką Adama zostaje Małgorzata - nauczycielka z lokalnej szkoły, która nagle traci przytomność w trakcie lekcji. Tymczasem Maria wyznaje w końcu bliskim prawdę o swoim romansie z doktorem Żmudą. Jej syn i narzeczony są w szoku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także