W rytmie serca (42)

W rytmie serca (42)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
W skrócie:Relacje Marii i Piotra się zacieśniają. Dr Żmuda za sprawą przypadku poznaje sympatyczną Helenę. Między Agnieszką i Mateuszem dochodzi do konfrontacji po tym, jak chłopak zobaczył ją z Kowalczykiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy doktora Adam Żmudy (Mateusz Damięcki), osiadłego w Kazimierzu Dolnym. W każdym odcinku widzowie będą śledzić medyczną i kryminalną historię. Seria liczy 13 odcinków.

W tym odcinku

Relacje Marii i Piotra się zacieśniają. Doktor Żmuda za sprawą przypadku poznaje budzącą sympatię Helenę. Między Agnieszką i Mateuszem dochodzi do konfrontacji po tym, jak chłopak zobaczył ją z doktorem Kowalczykiem. Po zajadłej kłótni z synem przygnębiona kobieta postanawia zakończyć związek z nowym ukochanym. W popularnym klubie Szarek i Ewa wydają przyjęcie zaręczynowe dla swoich najbliższych. Adam zyskuje nową pacjentkę - młodą kobietę Ulę. Kobieta spodziewa się dziecka i zaniepokoiły ją bóle brzucha. Okazuje się, że ma romans ze swoim szwagrem. W mieście zjawia się nieoczekiwanie jej małżonek, Marek, który jakiś czas temu wyjechał na misję i nawet nie przypuszcza, jak okrutnej zdrady dopuścili się jego bliscy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także