W rytmie serca (30)

W rytmie serca (30)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Ksiądz Stanisław zanosi Agnieszkę, która skręciła nogę, do miasta. Nadal ukrywa przed lekarką, że jest jej ojcem. W przychodni siostrą Adama zajmuje się dr Kowalczyk. Nowa pacjentka wpada mu w oko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy chirurga Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który osiadł w Kazimierzu Dolnym i związał się z pielęgniarką Marią Biernacką (Barbara Kurdej-Szatan). Jego życie dalekie jest jednak od stabilizacji...

W tym odcinku

Ksiądz Stanisław zanosi Agnieszkę, która skręciła nogę, do miasta. Nadal ukrywa przed lekarką, że jest jej biologicznym ojcem. W przychodni siostrą Adama zajmuje się doktor Kowalczyk. Nowa pacjentka od razu wpada mu w oko. Beniamin nie ustaje w wysiłkach, by zbliżyć się do Marii. Organizuje dla koleżanki romantyczny wypad nad rzekę. Katrin, która wciąż szuka córki, znajduje w jej mieszkaniu podejrzany lek i pokazuje go doktorowi Zychowi. Znany iluzjonista i hipnotyzer Maksym organizuje w mieście swój show. W pewnym momencie na scenie dochodzi do groźnego wypadku. Interweniuje doktor Żmuda.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także