W rytmie serca (28)

W rytmie serca (28)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Beniamin chciałby pracować z Marią. Zjawia się w jej szpitalu. Katrin szuka Alex. Prosi o pomoc Szarka, ale funkcjonariusz nie jest w stanie nic zrobić, gdyż dziewczyna sama wypisała się ze szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy chirurga Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który osiadł w Kazimierzu Dolnym i związał się z pielęgniarką Marią Biernacką (Barbara Kurdej-Szatan). Jego życie dalekie jest jednak od stabilizacji...

W tym odcinku

Beniamin bardzo chciałby pracować razem z Marią. Zjawia się w jej szpitalu. Katrin szuka Alex. Prosi o pomoc Szarka, ale funkcjonariusz nie jest w stanie nic zrobić, gdyż dziewczyna jest pełnoletnia i opuściła szpital na własne życzenie. W tym samym czasie w podmiejskiej restauracji wybucha pożar. Strażacy znajdują w pobliżu lokalu nieprzytomnego, rannego nastolatka. Szybko ustalają, że Janek jest winien podpalenia. Nazajutrz w przychodni pojawia się mężczyzna z poparzonymi dłońmi... W końcu do Kazimierza Dolnego przyjeżdża Agnieszka, siostra Żmudy. Z kolei Zycha odwiedza ksiądz Stanisław. Wyznaje przyjacielowi, ze zna kolejną tajemnicę związaną z Edwardem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także