W rytmie serca (23)

W rytmie serca (23)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Prokurator Siedlecki grozi Wilczyńskiemu, że doprowadzi do skazania jego przyjaciela, doktora Zycha. Maria przeprasza Roberta, że zerwała z nim tuż przed ślubem. Wyznaje, że naprawdę kocha Żmudę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy chirurga Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który powrócił do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Lekarz związał się z pracującą w lokalnej przychodni pielęgniarką Marią Biernacką (Barbara Kurdej-Szatan), z którą ma syna Grzesia (Borys Wiciński). Jego życie dalekie jest jednak od stabilizacji...

W tym odcinku

Edward mówi Adamowi, że leczył się już na białaczkę w Szwajcarii. Później Wilczyńskiego przesłuchuje prokurator Siedlecki. Grozi rannemu, że wsadzi do więzienia jego przyjaciela - doktora Zycha. Adam dzwoni do swojej siostry i przekazuje jej informacje, że ich ojciec jednak żyje. Maria udaje się do Roberta i przeprasza go za to, że zerwała z nim dopiero tuż przed ślubem. Ponadto wyznaje byłemu narzeczonemu, że naprawdę kocha Żmudę. Weronika zauważa na monitoringu kobietę, która zasłabła. Badania wykazują, że chora jest zarażona wąglikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także