W rytmie serca (18)

W rytmie serca (18)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Edward odwiedza księdza Stanisława i wyznaje mu, że przed laty zajmował się praniem brudnych pieniędzy dla mafii. Kilka godzin później duchownego przesłuchuje z tego powodu Weronika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy chirurga Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który powrócił do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Lekarz związał się z pracującą w lokalnej przychodni pielęgniarką Marią Biernacką (Barbara Kurdej-Szatan), z którą ma syna Grzesia (Borys Wiciński). Jego życie dalekie jest jednak od stabilizacji...

W tym odcinku

Edward odwiedza przyjaciela, księdza Stanisława, i wyznaje mu, że przed laty - razem z Olgą i Bogdanem - zajmował się praniem brudnych pieniędzy dla mafii. Kilka godzin później duchownego przesłuchuje z tego powodu Weronika. Adam walczy o życie kolejnej pacjentki, Wandy, i odkrywa, że doktor Nowakowski pełni dyżur pod wpływem alkoholu. Żmuda dostaje nową propozycję pracy. Siostra chce go sprowadzić na uczelnię w Kanadzie. Maria jedzie na spotkanie z rektorem Akademii Medycznej w Lublinie w sprawie swojego powrotu na studia. Poznaje tajemniczego Beniamina. Szarek zaprasza w końcu Ewę na randkę. Doktor Zych udziela mężczyźnie pomocy na ulicy. Filip nagle zasłabł i ma problemy ze wzrokiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także