W rytmie serca (17)

W rytmie serca (17)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Adam mówi Weronice, że to Bogdan włamał się do jego mieszkania. Gancarz postanawia ukryć się u Olgi. Prokurator Siedlecki pokazuje Zychowi zawartość skrzynki, którą znaleziono w grobie Wilczyńskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy chirurga Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który powrócił do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Lekarz związał się z pracującą w lokalnej przychodni pielęgniarką Marią Biernacką (Barbara Kurdej-Szatan), z którą ma syna Grzesia (Borys Wiciński). Jego życie dalekie jest jednak od stabilizacji...

W tym odcinku

Adam informuje w końcu Weronikę, że to Bogdan włamał się do jego mieszkania. Gancarz wpada w panikę i postanawia ukryć się u Olgi. Z kolei prokurator Siedlecki pokazuje Zychowi zawartość skrzynki, którą znaleziono w grobie Wilczyńskiego. Kilka godzin później szef przychodni spotyka się w tajemnicy z domniemanym zmarłym i zaczyna robić przyjacielowi wymówki. Natomiast w pracy lekarz musi ratować ciężarną Paulinę, która skarży się na poważną alergię. Tymczasem Alex po wypadku wychodzi w końcu ze szpitala, ale gdy próbuje wstać z wózka, czuje paraliżujący ból. Katrin od razu wzywa na pomoc doktora Żmudę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także