W rytmie serca (13)

W rytmie serca (13)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Maria na dzień przed ślubem ma wypadek. Gdy jedzie autem, drogę zajeżdżają jej motocykliści. Jeden z mężczyzn traci panowanie nad maszyną. Pielęgniarka próbuje mu pomóc, gdy zostaje zaatakowana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zdolny i ambitny chirurg, dr Adam Żmuda (Mateusz Damięcki), zostaje zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym warszawskim szpitalu. Postanawia zmienić swoje życie i dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinny Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serca dwóch kobiet - pielęgniarki Marii Biernackiej (Barbara Kurdej-Szatan) i aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) - zabiją mocniej. Jego obecność uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.

W tym odcinku

Adam operuje Bogdana. Tymczasem Maria na dzień przed swoim ślubem ma wypadek. Gdy Biernacka jedzie autem, drogę zajeżdżają jej motocykliści. Jeden z mężczyzn traci panowanie nad maszyną i zostaje ciężko ranny. Pielęgniarka próbuje mu pomóc, gdy nagle atakują ją dwaj jego koledzy. Z kolei doktor Zych odwiedza lokalny browar, w którym chce zakupić piwo na wesele. Zauważa przypadkiem, że piwowar Krystian ma poważne problemy ze zdrowiem. Następnego dnia przyjaciele z Kazimierza gromadzą się na długo oczekiwany ślub Marii i Roberta...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także