W roli głównej: Wojciech Fibak (12/17)

W roli głównej: Wojciech Fibak (12/17)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:Tenisista Wojciech Fibak, ćwierćfinalista trzech turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej, zwycięzca Australian Open, opowiada o wyrzeczeniach sportowca i swoim życiu na emeryturze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Do studia Magda Mołek zaprosiła Wojciecha Fibaka - tenisistę, ćwierćfinalistę trzech turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej oraz zwycięzcę Australian Open w grze podwójnej. Znany sportowiec opowie o zmaganiach na korcie, wyrzeczeniach i trudnościach, które musi pokonać tenisista, a także o tym, co robi na emeryturze.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także