W roli głównej: Tomasz Raczek (13/17)

W roli głównej: Tomasz Raczek (13/17)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:Magda Mołek rozmawia z Tomaszem Raczkiem, krytykiem filmowym, wydawcą, publicystą, o głośnym wywiadzie, w którym przyznał się do orientacji homoseksualnej. Także o kulisach świata filmu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

W fotelu gościa zasiada Tomasz Raczek. Z uznanym polskim krytykiem filmowym, wydawcą, publicystą, autorem programów telewizyjnych i radiowych Magda Mołek rozmawia o głośnym wywiadzie, w którym przyznał się do orientacji homoseksualnej. Poruszone zostaną także tematy miłości, związku i tęsknoty.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także