W roli głównej: Tomasz Kot (3/6)

W roli głównej: Tomasz Kot (3/6)

talk-show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Tomasz Kot potrafi zagrać wybitnego lekarza, bluesowego wokalistę i milionera z poczuciem humoru. Po sukcesie filmu 'Bogowie' zyskał rozgłos. Magdzie Mołek zdradza, że popularności uczy się cały czas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Tomasz Kot mógł zostać wybitnym malarzem lub misjonarzem, ale postanowił sprawdzić się jako aktor. Potrafi zagrać wybitnego lekarza, bluesowego wokalistę, czy milionera z poczuciem humoru. Oprócz wzrostu wyróżnia go niezwykła umiejętność parodiowania wszystkich i wszystkiego. Po sukcesie filmu "Bogowie", w którym wcielił się w główną rolę, zyskał wielki rozgłos. W rozmowie z Magdą Mołek mówi, że popularności uczy się cały czas. Lubi filozofować, dlatego opowiadając o życiu osobistym, dochodzi czasem do zaskakujących konkluzji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także