W roli głównej: Piotr Cyrwus

W roli głównej: Piotr Cyrwus

talk-show Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Gościem Magdy Mołek jest Piotr Cyrwus, znany jako Rysiek z 'Klanu'. Aktor na scenie i w życiu grał już różne role. Jest góralem. Opowiada m.in. o swym małżeństwie i trójce dorosłych dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Gościem Magdy Mołek będzie Piotr Cyrwus, znany jako Rysiek z "Klanu". Aktor na scenie i w życiu grał już różne role. Wypasał już owce, grał na akordeonie i został czternaście razy ojcem chrzestnym. Prawdziwy góral z krwi i kości. Widzowie dowiedzą się dlaczego w końcu zmęczyła go rola poczciwego Ryśka. Piotr Cyrwus opowie także o małżeństwie z aktorką Mają Berełkowską i trójce swoich dorosłych dzieci.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także