W roli głównej: Natalia Siwiec (6/7)

W roli głównej: Natalia Siwiec (6/7)

talk-show Polska 2007-2020   od 12 lat
W skrócie:Natalia Siwiec od 2012 roku świetnie sobie radzi w świecie show-biznesu. Od niedawna jest szczęśliwą mamą. Zapewnia, że parter bardzo się o nią troszczy. Ma świadomość, jak odbierają ją mężczyźni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Natalia Siwiec jest postacią niezwykle kontrowersyjną. Jednych zachwyca, innych denerwuje. Od 2012 roku świetnie sobie radzi w świecie show biznesu. Od niedawna jest szczęśliwą mamą. Celebrytka zapewnia, że jej parter bardzo się o nią troszczy. Jest doskonale świadoma faktu, jak odbierają ją inni ludzie, a zwłaszcza mężczyźni, jednak nie przeszkadza jej to w najmniejszym stopniu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także