W roli głównej: Monika Richardson (1/8)
talk-show Polska 2010
W skrócie: | Wywiadu Magdzie Mołek udziela dziennikarka Monika Richardson, która opowiada o początkach swojej pracy w telewizji. Zdradzi też sekret na udany związek i opowie o swoich dzieciach. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu goście odsłaniają przed widzami intymne sprawy. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkania są ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami.
Wywiadu Magdzie Mołek udziela dziennikarka Monika Richardson, która opowiada o początkach swojej pracy w telewizji. Zawsze była pewna siebie i wiedziała, czego chce. Wyjaśni, skąd biorą się prasowe insynuacje na temat rozpadu jej małżeństwa. Zdradzi też sekret na udany związek i porozmawia o swoich dzieciach.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Mołek gospodarz
Zobacz także
- W roli głównej: Aida (4/6) - talk-show - wtorek, 10 czerwca 6:55
- W roli głównej: Wojciech Mann (6) - talk-show - środa, 11 czerwca 6:55
- W roli głównej: Bartłomiej Topa (1/8) - talk-show - czwartek, 12 czerwca 6:55
- W roli głównej: Agnieszka Maciąg (2/8) - talk-show - piątek, 13 czerwca 6:55
- W roli głównej: Jerzy Owsiak (3/8) - talk-show - wtorek, 17 czerwca 6:55
- W roli głównej: Maciej Musiał (4/8) - talk-show - środa, 18 czerwca 6:55
- W roli głównej: Małgorzata Rozenek-Majdan (5/8) - talk-show - czwartek, 19 czerwca 6:55