W roli głównej: Marcin Prokop (6/7)

W roli głównej: Marcin Prokop (6/7)

talk-show Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Magda Mołek gości Marcina Prokopa. Szerokiej publiczności dał się poznać jako juror 'Idola'. Prowadził 'Pytanie na śniadanie' i 'Podróże z żartem'. W 2007 r. związał się z TVN.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 23 lipca
za 14 dni
2:40 TVN Style

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Magda Mołek gości Marcina Prokopa, jednego z najbardziej zajętych polskich dziennikarzy. Mimo młodego wieku jego doświadczenie zawodowe jest imponujące i obejmuje m.in. pracę dla magazynów "Film", "Machina", "Przekrój" czy stacji telewizyjnej MTV Polska. Szerokiej publiczności dał się poznać jako juror trzeciej edycji "Idola". Współpracował także z Telewizją Polską. Razem z Dorotą Wellman prowadził "Pytanie na śniadanie" i "Podróże z żartem". W 2007 roku związał się ze stacją TVN. Widzowie mogą go oglądać w porannym programie "Dzień dobry TVN", który prowadzi razem z Dorotą Wellman, oraz w "Mam talent!", w którym występuje u boku Szymona Hołowni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także