W roli głównej: Marcin Meller (5/6)

W roli głównej: Marcin Meller (5/6)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:W dzisiejszym odcinku gościem Magdy Mołek jest dziennikarz i prezenter telewizyjny, Marcin Meller, wieloletni reporter 'Polityki'. Od 2003 roku jest redaktorem naczelnym 'Playboya'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

W kolejnym odcinku Magda Mołek rozmawiać będzie z polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym Marcinem Mellerem. Przez wiele lat pracował jako reporter tygodnika "Polityka", gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, społeczną i polityczną. Od 2003 roku jest redaktorem naczelnym miesięcznika "Playboy". Wraz z Kingą Rusin od 2005 roku prowadzi weekendowe wydania programu "Dzień dobry TVN".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także