W roli głównej: Małgorzata Szumowska (7/8)

W roli głównej: Małgorzata Szumowska (7/8)

talk-show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Małgorzata Szumowska jest silną, niezależną i konsekwentną kobietą, która należy do grona najczęściej nagradzanych reżyserów. Jej najnowszy film 'Twarz' został uhonorowany Srebrnym Niedźwiedziem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Małgorzata Szumowska jest silną, ambitną, niezależną i konsekwentną kobietą, która należy do grona najczęściej nagradzanych reżyserów. Jej najnowszy film "Twarz" na festiwalu w Berlinie został uhonorowany "Srebrnym Niedźwiedziem". Nagrodę odebrała, chociaż nie przepada za galami ani wywiadami. Uwielbia sam proces twórczy i bycie na planie. Szumowska wie, czego chce i nie lubi sprzeciwów. Widzowie dowiedzą się, czy jest tak samo silna i zdecydowana także w życiu prywatnym jako żona aktora Mateusza Kościukiewicza i matka dwójki dzieci.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także