W roli głównej: Małgorzata Braunek (4/16)

W roli głównej: Małgorzata Braunek (4/16)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:Film o Małgorzacie Braunek (ur. 1947). Zagrała w przeszło 20 filmach, m.in. 'Żywocie Mateusza', 'Polowaniu na muchy', 'Potopie'. Jest zwierzchnikiem Stowarzyszenia Buddyjskiego 'Kandzeon'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 3 października
za 11 dni
2:40 TVN Style

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Polska aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Braunek urodziła się 30 stycznia 1947 roku w Szamotułach. W 1969 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim. Zagrała w przeszło 20 filmach m.in. "Żywot Mateusza", "Polowanie na muchy", "Trzecia część nocy" czy "Potop". W latach 1971-74 związana była z ze sceną Teatru Narodowego w Warszawie. Małgorzata Braunek jest zwierzchnikiem Stowarzyszenia Buddyjskiego "Kandzeon", wspiera ruch na rzecz praw człowieka w Chinach, a także wspomaga akcje na rzecz praw zwierząt.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także