W roli głównej: Magdalena Cielecka (2/6)

W roli głównej: Magdalena Cielecka (2/6)

talk-show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Magdalena Cielecka to aktorka teatralna, jednak ostatni czas był dla niej udany także pod kątem filmów. Widzowie mogą ją podziwiać w takich produkcjach, jak '7 uczuć' czy 'Ciemno, prawie noc'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Magdalena Cielecka to aktorka przede wszystkim teatralna, jednak ostatni czas był dla niej korzystny także pod kątem filmów. Widzowie mogą ją podziwiać w takich produkcjach, jak "7 uczuć" czy "Ciemno, prawie noc". W rozmowie z Magdą Mołek artystka opowie o swoim życiu prywatnym. Zdradzi m.in., z kim latała na paralotni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także