W roli głównej: Maciej Zakościelny (3/7)

W roli głównej: Maciej Zakościelny (3/7)

talk-show Polska 2007-2020   od 12 lat
W skrócie:Maciej Zakościelny zdobył popularność dzięki serialowi 'Kryminalni' i komedii 'Tylko mnie kochaj'. Opowie o doświadczeniu ojcostwa, epizodzie w modelingu, miłosnych porażkach oraz muzycznej pasji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Maciej Zakościelny to z zamiłowania muzyk, z zawodu aktor, a z przeznaczenia ekranowy łamacz damskich serc i naczelny przystojniak polskiego kina. W serialach obyczajowych występował już jako student Akademii Teatralnej, ale popularność zdobył dzięki "Kryminalnym" oraz komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Od tej pory reżyserzy widzą w nim wrażliwego i walecznego romantyka. Przy pobieraniu krwi odwraca głowę, jednak przyjął rolę chirurga Michała Wolskiego w serialu "Diagnoza". Prywatnie jest związany z modelką Pauliną Wyką. W rozmowie z Magdą Mołek zdradza, jak bardzo odmieniło go ojcostwo. Opowiada też o epizodzie w modelingu, przygodzie w Paryżu, pierwszych randkach oraz miłosnych porażkach. Nie zapomni także o muzyce - aktor gra na kilka instrumentach, z których jeden zabrał ze sobą do studia "W roli głównej".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także