W roli głównej: Kayah (3/16)

W roli głównej: Kayah (3/16)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:W 1988 roku Kayah zadebiutowała na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlsham. W tym samym roku ukazała się jej debiutancka płyta 'Kayah'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 października
za 10 dni
3:40 TVN Style

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Kayah (Katarzyna Rooijens) karierę rozpoczęła dzięki współpracy z zespołami reggae Rastar, Zgoda oraz z Tiltem. W 1988 roku zadebiutowała na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlsham utworem "Córeczko chciałabym, żebyś była chłopcem", za który otrzymała nagrodę specjalną. W tym samym roku, za pośrednictwem Polskich Nagrań, ukazała się debiutancka płyta piosenkarki "Kayah". W listopadzie 1995 roku światło dzienne ujrzał album "Kamień". Wokalistka współpracowała m.in. Goranem Bregovićem, z którym w 1999 roku nagrała płytę pt. "Kayah i Bregović". W 2000 roku ukazał się krążek "Jaka ja Kayah", który otrzymał, aż sześć nominacji w edycji Fryderyk 2000. Kolejne wydawnictwo "Stereo typ" poprzedzone utworem "Testosteron" wydane zostało w 2003 roku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także