W roli głównej: Katarzyna Warnke (4/8)

W roli głównej: Katarzyna Warnke (4/8)

talk-show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Zmysłowa, odważna i nieprzewidywalna Katarzyna Warnke nie cofa się przed śmiałymi scenami i chętnie prowokuje poza planem filmowym. Niedawno wystąpiła w roli nagiej gwiazdy pokazu Macieja Zienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Zmysłowa, odważna i nieprzewidywalna Katarzyna Warnke nie cofa się przed śmiałymi scenami i chętnie prowokuje poza planem filmowym. Niedawno wystąpiła w roli nagiej gwiazdy pokazu Macieja Zienia. Aktorka wymyka się wszelkim schematom, a popularność traktuje instrumentalnie. Chętnie buntuje się przeciwko stereotypom, ale w życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną Piotra Stramowskiego. "Nie lubię romansów"- wyznaje Magdzie. "- Współcześni mężczyźni nie potrafią romansować".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także