W roli głównej: Katarzyna Sokołowska (8)

W roli głównej: Katarzyna Sokołowska (8)

talk-show Polska 2007-2020   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna Sokołowska występowała z zespołem muzyki dawnej. Studiowała reżyserię i aktorstwo, ale karierę zrobiła w branży modowej. Szybko nawiązała współpracę z czołowymi projektantami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Przez długi czas Katarzyna Sokołowska występowała z zespołem muzyki dawnej. Studiowała reżyserię i aktorstwo, ale ostatecznie karierę zrobiła w branży modowej. Bardzo szybko udało jej się nawiązać współpracę z czołowymi polskimi projektantami, a jako jurorka programu "Top Model" zdobyła popularność i uznanie. Dziś można ją uznać za jednego z najlepszych w kraju reżyserów pokazów mody. Jest pracoholiczką i perfekcjonistką, ale zapewnia Magdę, że nie potrafiłaby żyć inaczej - stres i dyscyplina towarzyszą jej już od dziecka. Podczas rozmowy wyzna, jaką była ośmiolatką, dlaczego porzuciła występy w zespole muzycznym, z jakiego powodu w pewnym okresie swojego życia skupiła się jedynie na pracy i jaką cenę za to zapłaciła. Magda Mołek będzie musiała ją trochę przycisnąć, bo Kasia niechętnie opowiada o swoich prywatnych sprawach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także