W roli głównej: Joanna Przetakiewicz (7)

W roli głównej: Joanna Przetakiewicz (7)

talk-show Polska 2007-2020   od 12 lat
W skrócie:Joanna Przetakiewicz skończyła studia prawnicze, ale karierę zrobiła jako projektantka mody i bizneswoman. W telewizji pojawiła się kilka lat temu, jak członkini jury w programie 'Project Runway'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Joanna Przetakiewicz jest sławna, piękna i bogata. Skończyła studia prawnicze, jednak karierę zrobiła jako projektantka mody i bizneswoman. W telewizji pojawiła się kilka lat temu, jak członkini jury w programie "Project Runway", choć media plotkarskie interesowały się nią już wcześniej, jako partnerką najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Podczas udziału w "Azja Express" musiała porzucić luksusy i przejść prawdziwą szkołę przetrwania. W rozmowie z Magdą Mołek przyznaje, że od kiedy skończyła czternaście lat, chciała mieć troje dzieci. To marzenie się spełniło, obecnie jest matką trzech dorosłych już synów. Joanna studia połączyła z macierzyństwem i rozpoczynaniem własnego biznesu. Między innymi z powodu braku czasu jej małżeństwo się rozpadło. W programie Przetakiewicz opowie o nowych początkach, swoim trwającym dziesięć lat związku z Janem Kulczykiem oraz niedawnej sesji w "Playboyu".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także