W roli głównej: Joanna Brodzik (9-ost.)

W roli głównej: Joanna Brodzik (9-ost.)

talk-show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Joannę Brodzik za role w popularnych serialach pokochali widzowie w każdym wieku. W rozmowie z Magdą Mołek aktorka zapewnia, że nie zamierza poprawiać natury. Opowiada również o narodzinach dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Joannę Brodzik za role Magdy, Kasi i Małgosi pokochały kobiety w każdym wieku. Wraz z Pawłem Wilczakiem i bliźniakami, Frankiem i Jaśkiem, tworzą mieszankę wybuchową. Jej kariera nabiera tempa i nie zamierza zwalniać. W serialu "Nie rób scen" wciela się w rolę kobiety walczącej z udrękami codziennego życia. Aktorka także doskonale sprawdziła się na deskach teatru. W rozmowie z Magdą Mołek zapewnia, że nie zamierza poprawiać natury. Opowiada też o ciężkich chwilach po narodzinach dzieci, wojnie z tabloidami i szalonej zazdrości.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także