W roli głównej: Ewa Kasprzyk (14/17)

W roli głównej: Ewa Kasprzyk (14/17)

talk-show Polska 2008   od 12 lat
W skrócie:Aktorka filmowa i teatralna opowiada o swoim życiu prywatnym i karierze. Zadebiutowała w 1980 roku. Początkowo znana z ról komediowych, z czasem stworzyła wizerunek kobiety niezależnej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Zadebiutowała w 1980 roku. Początkowo obsadzana głównie w rolach komediowych, z czasem stworzyła wizerunek kobiety niezależnej, co zostało przyjęto pozytywnie. Dziś u Magdy Mołek opowie o swoim życiu prywatnym i karierze.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także